sobota, 31 grudnia 2016

WKS Rapa Zielona Góra - Zaproszenie do wstąpienia w szeregi klubu spinningowego

Witam!
Uprzejmie informuję, że dnia 5.02.2017r w sali konferencyjnej Z. O. PZW na ulicy Głowackiego 9 w Zielonej Górze. Odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze "Wędkarskiego Klubu Sportowego Rapa Zielona Góra", którego rozpoczęcie jest planowane na godzinę 13:00. Podczas zebrania zostaną poruszone wszelkie zagadnienia związane z działalnością klubu w roku 2016 oraz podjęte zostaną uchwały dotyczące działań w roku 2017 z przyjęciem terminarza zawodów w klubie.
Klub "WKS Rapa Zielona Góra" jest jedną z najstarszych tego typu organizacji w Polskim Związku Wędkarskim, której początki działalności sięgają roku 1993. Obecnie w szeregach klubu można spotkać doskonałych wędkarzy spinningowych, którzy zdobywali czołowe lokaty na zawodach wędkarskich rangi okręgowej i krajowej oraz pasjonatów wędkarstwa spinningowego, którzy wolą jednak wędkowanie rekreacyjne. Przez wszystkie lata działalności, panuje bardzo przyjemna atmosfera w klubie, która oparta jest na wymianie doświadczeń wędkarskich między członkami oraz zachowaniu ducha zdrowej sportowej rywalizacji podczas startu na zawodach spinningowych. W szeregach naszego klubu można poszerzać swoją wiedzę w dziedzinie wędkarstwa spinningowego oraz startować w barwach klubowych na zawodach różnej rangi.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi, aby przyszli na ów zebranie sprawozdawczo-wyborcze, podczas którego będzie można uzyskać wszelkich informacji związanych z członkostwem. Ewentualnie można kontaktować się z nami poprzez e-mail: polski.wedkarz1@gmail.com lub tel: 723-898-695
Pozdrawiam
.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz